Poradnik karnawałowy

Jak zorganizować udaną imprezę karnawałową?

Jeśli nie masz ochoty na tradycyjny bal karnawałowy - zorganizuj własną imprezę i baw się do białego rana! Zobacz nasze sprawdzone pomysły na udaną imprezę karnawałową!

Czytaj dalej
Jak spędzić karnawał 2018?

Karnawał to najbardziej imprezowy czas w roku - pełen zimowych balów, kolorowych maskarad, zabaw i pochodów. To świetna okazja, aby zaszaleć ze znajomymi podczas niejednego zimowego weekendu. Nie masz jeszcze pomysłu na karnawałową zabawę? Zapoznaj się z naszymi propozycjami!

Czytaj dalej
Karnawałowe propozycje - gdzie wyjechać, gdzie się bawić?

Po hucznym sylwestrze i smutnym powrocie do szkoły, pracy lub studiów przychodzi ratunek w postaci kolorowego karnawału! Ten okres, trwający zwyczajowo od święta Trzech Króli do wtorku przed Środą Popielcową jest pełen balów, muzyki, maskarad i barwnych pochodów. Jednocześnie wybór propozycji jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami spędzenia tegorocznego karnawału.

Czytaj dalej
Strój na karnawał - jak się przebrać?

Dopiero co udało nam się wybrać sensowną kreację sylwestrową, a tu już trzeba pracować nad kolejną, nieco bardziej skomplikowaną, bo na karnawał. Wiele stroi determinuje motyw przewodni oraz miejsce imprezy. Jednak wciąż pozostaje problem jak się wyróżnić i olśnić przybyłych gości?

Czytaj dalej
Jak obchodzimy karnawał w Polsce a jak na świecie

Karnawał to błogi czas zabaw i imprez. W Polsce najczęściej spędza się go podczas hucznych bali i zabaw w restauracjach. W innych zakątkach świata to święto typowo uliczne, które obchodzi się w gronie bliskich, znajomych i przyjaciół. Co jeszcze odróżnia nas od innych krajów? Jak długo trwa karnawał i kiedy właściwie się kończy? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie poniżej.

Czytaj dalej

Newsletter

Chcesz być informowany o najciekawszych ofertach karnawałowych?
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]